„Nasze dziewczyny” na Stadionie Śląskim w Chorzowie

W niedzielę, 06 września br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się jedenasta edycja Memoriału poświęconego olimpijce Kamili Skolimowskiej. W tym roku mityng był częścią elitarnego cyklu World Athletics Continental Tour Gold. Z roku na rok coraz większa liczba kibiców gości na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym, a to za sprawą występów światowych gwiazd lekkiej atletyki, takich jak Justyna Święty, Marcin Lewandowski, Adam Kszczot i wielu innych. Podczas tegorocznego Memoriału mieliśmy również siódemkowy akcent – w biegu na 4 x 100m wystąpiła bowiem sztafeta CKS Budowlani, w której znalazły się aż trzy uczennice klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 7: Julia Kubik, Julia Trąbczyńska, Wiktoria Dądela. Zawodniczki, pomimo presji tak wysokiej rangi imprezy sportowej, wspaniale dały sobie radę i wywalczyły drugie miejsce, ustępując jedynie sztafecie Wilhelm Szewczyk Czerwionka, w skład której oprócz dziewcząt wchodzili również chłopcy. Gratulujemy i życzymy kolejnych występów na największych sportowych arenach.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.