Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2020”

Dnia 3 marca 2020 w godzinach 8.00-9.15 w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2020” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i MEN. Ideą konkursu – obecnie była to jego XX edycja – było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzebna była odpowiednia dla danej kategorii wiekowej wiedza gramatyczna, słownikowa, kulturoznawcza oraz z zadanej lekturki (która była dostępna w bibliotece naszej szkoły). Test składał się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru. W konkursie wzięło udział 27 uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 na trzech poziomach: 3 na poziomie Ducks (klasy VII i VIII ), 20 na poziomie Kittens i 4 BunniesPo napisaniu prace zostały komisyjnie spakowane i odesłane do organizatorów a teraz   otrzymaliśmy długo oczekiwane wyniki ;-). Najlepsze wyniki to:

Na poziomie Bunnies dla klas V i VI najlepszy wynik w szkole to:

I miejsce LENA DESKA  kl. 5         106.25 / 150    ogólnopolskie wyróżnienie

II miejsce MAJA PRZYBYLSKA kl. 5 SP   97.50 / 150

                  KACPER KRAWCZYK kl.6 SP   97.50 / 150

Na poziomie Ducks dla klas VIII najlepszy wynik w szkole to:

I miejsce – FRANCISZEK SUCHECKI     81.25 / 150

Reszcie uczestników gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Gratuluję !

 Opiekun konkursu: Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.