Halowe Mistrzostwa Śląska w Lekkiej Atletyce – Ostrava 2020

09 lutego hala sportowa w czeskiej Ostrawie gościła najlepszych sportowców województwa śląskiego. W tym zacnym gronie znalazła się również duża grupa uczniów lekkoatletycznych klas sportowych naszej szkoły. Zawodnicy oprócz medali wrócili do Częstochowy z rekordami życiowymi, które wspaniale rokują na nadchodzący sezon letni. Po złoty medal tym razem sięgnęła Julia Trąbczyńska w biegu na 60ppł, srebrne medale w biegu na 300 m zdobyła Julia Kubik oraz Mateusz Mądry, brązowy medal wywalczyła Emilia Majewska w biegu na 600m.Niewiele do podium zabrakło Martynie Cendrowskiej w biegu na 600m U-14, pomimo fantastycznego czasu Martyna zajęła znienawidzone przez sportowców IV miejsce, przegrywając zaledwie 0,3 sek. Bardzo dobrymi rekordami mogą pochwalić się również: Zuzanna Gradoń w biegu na 600m (najlepszy wynik w roczniku), Wiktoria Marcjanek 600m, Amelia Lemańska 600m, Wiktoria Dądela 600m, Alicja Fołtarz 600m oraz pchniecie kulą, Tymoteusz Jura skok w dal i skok wzwyż oraz debiutująca w biegu na 60m i 300m Natalia Walaszczyk. Trzymamy kciuki w dalszym ciągu śledząc poczynania naszych sportowców.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.