Warsztaty w krakowskim Instytucie Goethego

W piątek 06 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły z klasy 7 i 8 pod opieką pani Małgorzaty Miłkowskiej-Nylec i Anny Machury wzięła udział w warsztatach językowych  LeYo Workshop w krakowskim Instytucie Goethego. Uczniowie pod okiem lektora instytutu poznawali dzięki nowoczesnym metodom nauczania i wykorzystaniu technologii informacyjnych w nauce języka obcego niemieckie słownictwo z obszaru muzyki.

Nauce języka niemieckiego towarzyszyło również pogłębienie wiedzy z zakresu historii Polski ; uczniowie zwiedzili Reprezentacyjne Komnaty Królewskie na Wawelu oraz poznali styl życia z okresu Średniowiecza zwiedzając wystawę Wawel Zaginiony. Podczas pobytu na Zamku Wawelskim nie zapomnieliśmy oczywiście o oddaniu hołdu Marszałkowi Piłsudskiemu – zatrzymując się przy Jego sarkofagu.

Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w wycieczce.

Anna Machura (organizator wycieczki)

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.