„Dzień Pluszowego Misia w edukacji wczesnoszkolnej”

W dniu 22.11.2019 r. w naszej szkole najmłodsze klasy I a i b oraz II a i b szumnie obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie wzięli udział w sześciu konkurencjach związanych z misiami. Musieli rozwiązać quiz o niedźwiedziach brunatnych oraz zatańczyć na gazecie do „misiowych” piosenek. Poza tym rozwiązywali zagadki o znanych misiach z bajek oraz układali puzzle na czas. Zabawną oraz trudną okazały się konkurencje: zbierania wykałaczek w rękawicy „misiowej” oraz wyścig misiowej stopy. Na koniec uczniowie zaprosili na wspólny taniec Panią Dyrektor Joannę Ziółkowską – Nowak oraz Panią pedagog Annę Sitek. Ten dzień dostarczył uczniom wielu wrażeń, emocji i przeżyć i na długo zostanie w ich pamięci.

Wychowawcy: I a – Ewelina Karbowska
I b – Katarzyna Duraj
II a – Małgorzata Paruzel
II b – Katarzyna Knop

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.