„Wywrócona bajka o Kapturku”

W dniu 19 listopada uczniowie klas pierwszych i drugich zostali zaproszeni przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne na spektakl poświęcony tematyce związanej z ochroną środowiska oraz selektywną zbiórką odpadów komunalnych na bajkę: „Wywrócona bajka o Kapturku”.
Przedstawienie przygotowane było przez Teatr Kultureska w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie w ramach projektu „EKO CZĘSTOCHOWA”.
Uczniowie bardzo dobrze się bawili podczas przedstawienia. Zaskakiwani byli na każdym kroku przez nieoczywistych bohaterów, wyjątkowe zwroty akcji i poprzez niesamowite efekty sceniczne. Na scenie pojawił się narcystyczny Baran, waleczna Owieczka, „groźny” Wilk, dobra Leśna Wróżka, a także… tajemniczy leśny potwór. Przez cały spektakl bohaterowie wraz z dziećmi szukali odpowiedzi: „kto zaczarował las?”. Odpowiedź na to pytanie zaskoczyła każdego widza bez względu na wiek…

Zobacz galerię obrazków z wiadomości – kliknij link

Ewelina Karbowska
Katarzyna Duraj
Małgorzata Paruzel
Katarzyna Knop

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.