Wspólne czytanie na dywanie

Czytanie to nauka dobrych wzorców zachowań, pobudzanie do refleksji lub uśmiechu, doskonalenie języka, rozwój wyobraźni… W dniu 29 października mieliśmy okazję przekonać się, co daje wspólne czytanie. Dla czytających opowiadania o detektywie Pozytywce autorstwa Grzegorza Kasdepke było to niesamowite przeżycie i absolutna frajda! Mamy nadzieję, że dla naszych słuchaczy, czyli uczniów klas I i II były to również miłe chwile.

                 Joanna Ziółkowska-Nowak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

                                                             Anna Sitek, pedagog szkolny

                                                           Witold Biel, pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

                                                          Kamil Dzioba, dzielnicowy Kom. VI Policji w Częstochowie

  1. Wspólne czytanie na dywanie, to działanie w ramach akcji „Październik miesiącem dysleksji” oraz w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.