Mistrzostwa Częstochowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Teren Lasku Aniołowskiego, jak co roku zdominowali uczniowie częstochowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.Kto biegał to wie, jak wyczerpujące mogą być biegi przełajowe. Nie przeszkodziło to jednak reprezentacji dziewcząt i chłopców SP7 po raz kolejny wywalczyć zwycięstwo. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy byli bezkonkurencyjni,dublując przeciwników pokazali klasę i poziom jaki sobą reprezentują. Wszystkiemu przyglądała się Pani Dyrektor, która za każdym razem wspiera naszych sportowców, a tym razem osobiście zjawiła się na zawodach.Przed zespołami kolejny etap rejonowy, za który trzymamy kciuki !!! Skład reprezentacji dziewcząt:Julia Kubik, Zuzanna Gradoń, Wiktoria Dądela, Emilia Sanders, Julia Trąbczyńska, Martyna Cendrowska. Skład reprezentacji chłopców: Tymoteusz Jura, Mateusz Mądry, Kacper Jureczko, Kacper Peryga, Jakub Woźniak, Filip Kowalski.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.