Sukcesy… ach te sukcesy!!!

Dla uczniów klas lekkoatletycznych miniona sobota była dniem pełnym sukcesów. Od samego rana Julia Trąbczyńska zmagała się z dystansem 80 p.pł. oraz sztafetą 4×100 m. w finale ligi młodzików, który odbył się na stadionie CKS Budowlani.W efekcie drużyna Budowlanych nie miała sobie równych i zwyciężyła ligę. Kolejnym miejscem sportowych zmagań z udziałem uczniów Siódemki był stadion lekkoatletyczny i pływalnia w Radomsku. To właśnie tam Emilia Majewska oraz Wiktoria Marcjanek zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych, a Nadia Łągiewka ósme. W tym samym czasie liczna grup lekkoatletów rywalizowała w biegu City Cross na stadionie żużlowym w Częstochowie. Zawodnicy musieli zmierzyć się nie tylko z dystansem 800m, ale również z przeszkodami, które organizator rozłożył na trasie.I tym razem Siódemka nie miała sobie równych.Wyniki kategorii U12: Emilia Sanders 1 miejsce, Wiktoria Dądela 2 miejsce, Kalina Kłak 3 miejsce.Kategoria U10: Natalia Walaszczyk 1 miejsce, Amelia Pałasz 2 miejsce, Weronika Wójtowicz 3 miejsce. Kategoria U8: Wiktor Wala 2 miejsce. W biegu na 5km najlepszą w kategorii U17 pomimo 12 lat okazała się Martyna Cendrowska. „Serce roście patrząc na te…..” dzieci ???

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.