Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

02 września  o godzinie 10:00 odbyła się w naszej szkole inauguracja roku szkolnego 2019/20.  Z udziałem dyrekcji szkoły, nauczycieli, proboszcza parafii św. Melchiora Grodzieckiego w Częstochowie – księdza Marka Olejniczaka, przybyłych licznie rodziców i oczywiście uczniów weszliśmy uroczyście w ten nowy rok szkolny.  Szczególnie gorąco powitaliśmy nowych uczniów klasy 4 i 5 oraz tych, którzy po raz pierwszy w swoim życiu przekroczyli próg szkoły, mianowicie uczniów klas 1.
Szkolny zespół cheerleaders, pod kierunkiem pani Żanety Trąbczyńskiej, wokalne pokazy przygotowane przez Marysię Kwiatkowską (kl.2a), Emilię Sanders i Julię Trąbczyńską (kl.6b) oraz prezentacja talentu recytatorskiego przez Julię Trąbczyńską, pokaz gry na skrzypcach w wykonaniu Emilii Sanders, a także prezentacja umiejętności piłkarskich przez uczniów klasy 8a: Bartka, Jurka, Kacpra i Łukasza  pozwoliły całej społeczności szkolnej w wesołych rytmach przywitać ten nowy rok szkolny.
Podczas uroczystości nie zabrakło oczywiście uczczenia 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i złożenia hołdu  jej uczestnikom – pokoleniu Polskich Dzieci Wojny.
Całą uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 8a: Franciszek Suchecki wraz z Maciejem Żurawskim.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i życzymy pomyślnego roku szkolnego 2019-2020.

 Anna Machura, Małgorzata Miłkowska-Nylec

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.