Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

W dniu 29 maja 2019r. w Zespole Szkół im. B. Prusa w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla szkół podstawowych. W rywalizacji, każdy z 5 osobowych zespołów odpowiadał na pytania testowe i udzielał praktycznej pomocy w zainscenizowanych sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 w składzie: Weronika Kosielak, Julia Szyndra, Liwia Słabikowska, Julia Kaczyńska i Kamil Krauze z klasy 8b – wykazała się dużą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem zdobywając 244 punkty i zajmując IV miejsce. W nagrodę za udział każdy z uczestników oprócz podziękowań,pamiątkowych zdjęć i drobnych upominków został zaproszony do udziału w wycieczce do Warszawy ufundowanej przez biuro poselskie posłanki Izabeli Leszczyny. Gratulacje.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.