Szkolny apel „Moda na języki”

02 kwietnia odbył się w naszej szkole apel „Moda na języki”; była to już druga edycja apelu, mająca na celu uświadomienie, jak potrzebna jest nam wszystkim w życiu znajomość języków obcych.
Tegoroczny apel odbył się pod hasłem i w myśl słów: „Język jest mapą drogową kultury (…), a dwa języki otwierają każde drzwi po drodze”.
Uczniowie w przygotowanych wesołych skeczach pokazali nam, jak trudno jest poradzić sobie, nie znając języka obcego,  podczas zagranicznych podróży, czy też kupna biletów na dworcu kolejowym. Ponadto dzięki występom tanecznym i wokalnym, zaprezentowanym podczas apelu, mogliśmy uświadomić sobie, iż dzięki znajomości języków obcych możemy lepiej poznać kulturę poszczególnych krajów.
  Serdecznie dziękujemy uczniom klasy 3b, 3d, Dawidowi Jargoszowi z klasy 3e, szkolnemu zespołowi cheerleaders pod kierunkiem p.Żanety Trąbczyńskiej oraz goszczącemu w naszej szkole zepołowi YesYesYo i tańczącej tam Agacie Chaładus za udział w naszym apelu.

Zespół nauczycieli języków obcych

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.