W świecie telewizji

        Dzień Samorządności odbył się w tym roku pod hasłem: „W świecie telewizji”. Cała społeczność szkolna miała za zadanie przebrać się za postacie związane ze szklanym ekranem. Odwiedziły nas różne znane i mniej znane osobistości: Adam Małysz (Pani dyrektor Joanna Ziółkowska-Nowak), Kamil Stoch (Pani wicedyrektor Anna Nylec), Batman (p.Beata Jarzębowska), Charlie Chaplin (p.Aleksandra Wróblewska), Kleopatra (p.Żaneta Trąbczyńska), Skrzaty (p.Małgorzata Paruzel oraz p.Katarzyna Knop), Czerwony Kapturek (p.Małgorzata Sosna), Trener piłki nożnej (p.Dagmara Stempień), Pirat (p.Katarzyna Duraj), Beata Tadla (p.Barbara Ulewicz), Wilk (p.Mariola Sojda), Rolnik (p.Małgorzata Miłkowska-Nylec), Naukowiec (p. Tomasz Tyrała), Magda Gessler (p.Ida Tamioła) oraz Cruella de Mon (p.Katarzyna Sobieraj). Uczniowie stanęli również na wysokości zadania o czym świadczy różnorodność ich przebrań.
        Oprócz przebrań odbyła się również Familiada, w której udział wzięły drużyny Belfrów i Uczniaków. Walka była bardzo zacięta, ale zwyciężyła drużyna Uczniaków. Familiada przeplatana była różnymi konkurencjami sportowymi, naukowymi i artystycznymi. Byliśmy świadkami występu ucznia klasy I b- Natana Kantorysińskiego, który wraz z Trenerem (Robertem Kantorysińskim) zaprezentował swoje umiejętności w taekwondo. Serdecznie dziękujemy wszystkim: dyrekcji, nauczycielom, paniom z sekretariatu i uczniom za poczucie humoru, wspólną zabawę oraz dystans do siebie.

 SU oraz opiekunowie

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.