Sukces klas lekkoatletycznych !!!

Ogromnym sukcesem mogą pochwalić się klasy lekkoatletyczne, które otrzymały nagrody w Ogólnopolskim Konkursie „Zakochaj się w Lekkiej”. Sprzęt sportowy, który otrzymała szkoła z pewnością przyczyni się do urozmaicenia zajęć prowadzonych w hali SP 7. Pani Żaneta Trąbczyńska, trener OLA Częstochowa  w duecie z uczniem klasy sportowej Robertem Błaszczakiem stworzyli kreatywne, zapierające dech w piersiach filmiki promujące lekkoatletykę. Głównymi aktorami filmików byli uczniowie lekkoatletycznych klas sportowych SP 7 oraz zawodnicy Ośrodka Lekkiej Atletyki Częstochowa jaki mieści się w Szkole Podstawowej nr 7. Jesteśmy dumni, że jury programu „Lekkoatletyka dla każdego” pomimo ogromnej ilości filmów z całej Polski dwukrotnie doceniło filmiki z Częstochowy.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.