Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2019”

Dnia 5 marca 2019 w godzinach 8.30-9.45 w Szkole Podstawowej nr 7 odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2019” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i MEN. Ideą konkursu – obecnie jest to jego XIX edycja – jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki (dostępne u nauczycieli języka angielskiego). Test składa się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru.  W konkursie weźmie udział 47 uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 na czterech  poziomach:  7 na poziomie Kittens (klasa IV), 11 – Bunnies(klasy V i VI), 15  Ducks (klasy VII i II )  i 14 na poziomie Lions (kl. 3)

Powodzenia !!!                                                  Opiekun konkursu : Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.