Zwariowany tydzień w Siódemce

Ubiegły tydzień rozpoczął się z dosyć dużym rozmachem. Otóż dnia 26 listopada nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. Uczniowie mieli okazję poznać historię tego dnia jak również sylwetkę Prezydenta Stanów Zjednoczonych -Teodora Roosvelta, dzięki któremu możemy dziś bawić się jak i przytulać do pluszaków. Tego dnia także miał miejsce konkurs na najlepsze przebranie za misia oraz na przyniesienie największego i najmniejszego niedźwiadka. Zwyciężyły pluszaki o wymiarach 180 centymetrów największy, a najmniejszy miał zaledwie 2cm. Uczennice, które wygrały te konkurencje zostaną nagrodzone na apelu podsumowującym I półrocze.
W czwartek Siódemka świętowała Andrzejki. Tego dnia cała szkoła zamieniła się w miejsce magii, kart, wróżb i przepowiedni, a po skończonych zajęciach w szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Nikt z obecnych nie nudził się ani chwili, a tańcom nie było końca. Zarówno klasy młodsze jak i starsze udowodniły, że Siódemka to nie tylko nauka i sport, ale również świetna zabawa. Miniony tydzień zapewne spodobał się zarówno uczniom jak i nauczycielom.

Wiktoria Dmochowska
Sekretarz SU

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.