Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

Dnia 5 marca 2019w godzinach 8.30-9.45 w Szkole Podstawowej  nr 7 odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie  i MEN. Ideą konkursu – obecnie jest to jego XIX edycja – jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki (będą dostępne w bibliotece naszej szkoły). Test składa się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru.  Zapraszamydo udziału. Konkurs odbywa się na czterech poziomach:Kittens, Bunnies,Ducks i Lions. Koszt konkursu: 9 zł. Zapisy u nauczycieli języka angielskiego do 5 stycznia.

Kittens – klasy 3 i 4 SP
Lekturka: „The Tin Soldier”
Dodatkowe zagadnienia: zwroty grzecznościowe
Bunnies – klasy 5 i 6 SP
Lekturka: „Peter Pan”
Dodatkowe zagadnienia: zwroty grzecznościowe
Ducks – klasy VII szkoła podstawowa i VIII gimnazjum
Lekturka:  „Kidnapped”
Dodatkowe zagadnienia: zwroty grzecznościowe
Lions – kl. III gimnazjum
Lekturka: „Dracula”
Dodatkowe zagadnienia:zwroty grzecznościowe
Zapraszamy do udziału !!! Opiekun konkursu: Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.