Powitanie na wesoło

Słoneczny, upalny dzień, wyjątkowe rzeźby na rynku w Olsztynie, ruiny średniowiecznego zamku, legendy związane z tym miejscem, wapienne ostańce, poszukiwanie odpowiedzi na pytania, m. in. co to znaczy, że spacerujemy po dnie morza jurajskiego, jak nazywają się jedne z najczęstszych skamieniałości jury i kredy odsłaniających się na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, to tegoroczna oprawa „Powitania na wesoło”, czyli integracyjnej imprezy plenerowej dla całej społeczności szkolnej „Siódemki”.
Jej najważniejszym elementem były gry i zabawy animacyjne przygotowane przez uczniów klasy VIII b, III a oraz III d dla uczniów klas rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz ćwiczenia rekreacyjne dla wszystkich uczniów.
Chęć bycia razem, pomysłowość, uśmiech, zaangażowanie, serdeczność, to skarby, jakie znaleźliśmy w tym wyjątkowym czasie i miejscu.