Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki i rozpoczynająca okres odpoczynku i beztroski.22 czerwca 2018 r.  w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr  7 w Częstochowie odbyła się uroczystość  z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Był to z pewnością dzień szczególnie ważny dla uczniów klas III gimnazjum, którzy zakończyli w swoim życiu  kolejny etap edukacji.  Po części oficjalnej odbyła się  krótka część artystyczna. Uczniowie zaprezentowali zebranym krótki montaż słowno – muzyczny. Dalsza część uroczystości to chwila najprzyjemniejsza  – wręczenie nagród uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki  w nauce, w sporcie oraz  angażowali się w pracę  na rzecz szkoły. Na koniec  głos zabrała  pani dyrektor Joanna Ziółkowska- Nowak, która podziękowała uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za całoroczną pracę. Wszystkim zebranym życzyła także ciekawych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Spotkania  w klasach z wychowawcami zakończyły naszą uroczystość.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.