10. Bieg Miłosierdzia

7 kwietnia w Parku Lisiniec  Fundacja Ufam Tobie zorganizowała bieg, którego celem   była zbiórka na pomoc rodzinie z pięciorgiem dzieci, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Jego trasę można było przebiec czy też przespacerować. Liczył się bowiem każdy uczestnik, bez względu na wiek czy kondycję. Ważny był sam udział w tym biegu.

Idea tego wydarzenia jest  taka, że różne firmy zaprzyjaźnione z Fundacją zobowiązały się   do przekazania środków pieniężnych na pomoc rodzinie w trudnej sytuacji materialnej.  Uczestnicy imprezy założyli koszulki z logo sponsorów, a w zamian darczyńcy przekażą 10 zł za każdego uczestnika na tegoroczny cel.

W biegu rekreacyjnym na dystansie 5 kilometrów z naszej szkoły wystartowali:

Kamila Kubik, Szymon Dorobisz, Dominik Ruciński, Patryk Sojda oraz pani Mariola Sojda.

Ważne, że poprzez swój udział  mogliśmy pomóc innym!!!