„Witajcie w naszej bajce …”

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Uczniowie ,,Siódemki’’ zawsze czekają na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Każdego roku Samorząd Uczniowski organizuje Dzień Samorządności. Tym razem uczniowie zostali zaproszeni do magicznego świata Pana Kleksa, pełnego niezwykłych przygód, fantazji i muzyki. Ich zadaniem było przebranie się za wybrane postacie ze znanych bajek. Mogli przy tym zaprezentować swoje zdolności artystyczne i sportowe. Każda klasa wypadła znakomicie i została nagrodzona licznymi brawami. Natomiast w postacie ze znanych wszystkim piosenek z filmu ,,Akademia Pana Kleksa’’ z powodzeniem wcielili się nauczyciele naszej szkoły. Każdą piosenkę wyróżniały charakterystyczne, pomysłowe stroje i ciekawe rekwizyty. Było wesoło, wspaniale, zaskakująco i kreatywnie. Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął nam w bardzo miłej, serdecznej atmosferze i sprawił ogromną przyjemność nie tylko uczniom, ale również nauczycielom. Jesteśmy przekonani, że wszystkie występy zostaną w naszej pamięci na długo, a dobre humory będą nam towarzyszyć przez całą wiosnę i nie tylko.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę – Samorząd Uczniowski z opiekunami.

Dzień Samorządności .mp4