Podsumowanie I półrocza 2023/2024

Dnia 15 lutego 2024 r. odbyło się podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2023/2024. Pani Wicedyrektor wręczyła dyplomy oraz nagrody za najwyższe średnie klasowe, indywidualne, najwyższą średnią klasową i indywidualną oraz za 100 procentową frekwencję. A oto wyniki:
Najwyższe średnie klasowe
Trzecią najwyższą średnią w minionym półroczu uzyskała klasa IV c (4,64). Drugą najwyższą średnią uzyskały klasy V c i VI b (4,67).
Zwyciężyła klasa V b ze średnią 4,75.

Najwyższe średnie indywidualne
III miejsce – Jagoda Trybuła z kl. VI b i Aleksandra Kowenia z klasy V b ze średnią ocen 5,25. II miejsce – Aleksander Drewnik z klasy VI b ze średnią 5,33.
I miejsce – Hanna Świerczyńska i Łucja Brzeźniak z klasy V b ze średnią 5,42.

Najwyższa frekwencja
Trzecią najwyższą frekwencję uzyskała klasa V b – 89,97%, drugą najwyższą frekwencję uzyskała klasa VI b – 90,29%.
Najwyższą frekwencję uzyskała klasa IV a – 92,00 %.

100% frekwencja
Dwie uczennice naszej szkoły uzyskały 100% frekwencję, a oto one:
Rozalia Jaworska z klasy V b i Maja Wojtyra z klasy IV a.
Pani Iwona Pala wręczyła dyplomy i nagrody za udział w matematycznym konkursie „zadanie tygodnia”.

Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły ich wyników w nauce i życzymy jeszcze lepszych w II półroczu!