W niezwykłej krainie ,,Baśni Andersena”

18 stycznia 2024 r. uczniowie klas 1-3 wraz z opiekunami wybrali się do klubu Politechnik na spektakl pt. ,,Baśnie Andersena” w wykonaniu Poznańskiego Teatru Aktora. Hans Christian Andersen jako główny narrator prowadził nas przez swój niezwykły świat baśni. Spektakl ten to adaptacja trzech znanych baśniowych opowieści H. Ch. Andersena, czyli: ,,Świniopasa”, „Nowych Szat Króla” oraz ,,Brzydkiego Kaczątka”. W przedstawieniu pojawiły się elementy teatru lalek, teatru maski oraz wyśmienita gra żywego aktora na scenie. Nie zabrakło też cudownej muzyki. Piękne dekoracje, niesamowite stroje, gra świateł, muzyka i dialog aktorów z publicznością – to wszystko zabrało nas do świata fantazji i niezwykłej przygody. Spektakl teatralny dostarczył uczniom wiele niesamowitych emocji oraz wspaniałych wrażeń. Teatr oglądany na żywo był dla nas wszystkich prawdziwą, niezapomnianą ucztą duchową.

Galeria zdjęć

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.