Przedstawiciele Siódemki po raz kolejny w rezydencji Konsula Generalnego

Spotkanie z nauczycielami na początku nowego roku szkolnego stało się już  tradycją Konsulatu Generalnego USA w Krakowie. 26 września 2018 r. Konsul Generalny B. Bix Aliu gościł wykładowców i nauczycieli języka angielskiego. Dziękując im za ważną i odpowiedzialną pracę na co dzień konsul życzył swoim gościom wielu sukcesów. Wśród zaproszonych gości były nauczycielki języka angielskiego naszej szkoły p. Katarzyna Sobieraj i p. Ida Tamioła.
Spotkanie w konsulacie poprzedziła konferencja, która miała miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Tematem konferencji było: „Continuous improvement of teaching and learning quality”. Konferencja prowadzona przez Jen Mac Arthur i Petera Sokolowskiego, amerykańskiego redaktora Merriam-Webster dostarczyła wiele ciekawych informacji oraz pozwoliła uczestnikom na pogłębienie wiedzy metodycznej dotyczącej nauczania języka angielskiego.
Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami zostali zaproszeni do konsulatu ponownie i oczywiście z zaproszenia skorzystamy.