Świetlica i stołówka

Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.30. Wychowawcami świetlicy są: Agnieszka Małolepsza, Kamila Wieczorek, Anna Nylec, Joanna Ziółkowska-Nowak, Anna Machura, Natalia Wieczorek, Klaudia Brodziak.

Funkcjonowanie świetlicy szkolnej w czasie nauki zdalnej od 9 listopada 2020 roku

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ  2021-2022

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA

PRZERWY OBIADOWE

PRZERWY ŚNIADANIOWO-OBIADOWE KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH

TYGODNIOWY JADŁOSPIS

CENA OBIADÓW ZA MIESIĄC CZERWIEC 2022
15 x 4zł = 60zł
płatne do 10.06.2022r.
WPŁATY ZA OBIADY NALEŻY PRZEKAZAĆ NA KONTO
Z DOPISKIEM: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA I MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST WPŁATA
NIEOBECNOŚCI W SZKOLE NALEŻY ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE BĄDŹ MEILOWO I TYLKO WÓWCZAS MOŻNA JE ODLICZAĆ.

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Serdeczna karteczka” w naszej świetlicy szkolnej

Wychowawcy świetlicy szkolnej wraz z uczniami wzięli udział w II edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego plastyczno- technicznego „SERDECZNA KARTECZKA. Od października 2021r. do maja 2022r. w każdym miesiącu wychowawcy przybliżali dzieciom daną osobę: październik – rolnicy, sadownicy; listopad – kolejarz, maszynista; grudzień – osoby samotne, starsze, bezdomne; styczeń – ukochana Babcia, ukochany Dziadek; luty – radiowiec; marzec – piekarz, cukiernik; kwiecień – lekarz weterynarii; maj – strażak. Dzięki udziałowi w tym projekcie wychowankowie mogli poznać różne wykonywane zawody. Głównym celem projektu było wykonanie prac plastycznych/kartek okolicznościowych, dzięki którym kształtowaliśmy w dzieciach postawy społeczne. Kartki były przekazem życzliwości, empatii, szacunku. Poprzez pokazywanie różnych technik uczniowie rozwijali twórczą i kreatywną aktywność.

Koordynator projektu w szkole – Kamila Wieczorek

Urozmaicamy dzieciom pobyt w świetlicy 😊

Okres świąteczny w świetlicy i piękne ozdoby wykonane własnoręcznie🎄🎁

Święto Dyni i pierwszy świetlicowy konkurs w tym roku szkolnym 🙂

Jesień mieni się wieloma kolorami, co dzieci pięknie pokazały podczas zajęć plastycznych w świetlicy szkolnej

Dzień Kropki, obchodzony 15 września, to święto kreatywności, odwagi i zabawy.

Świetlica szkolna oferuje dzieciom różnorodne formy spędzania czasu wolnego. Wszyscy bawią się wesoło 😊

FUNKCJONOWANIE ŚWIETLICY SZKOLNEJ W POPRZEDNICH LATACH