Świetlica i stołówka

Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.30. Wychowawcami świetlicy są: Agnieszka Małolepsza, Kamila Wieczorek, Anna Nylec, Joanna Ziółkowska-Nowak, Anna Machura, Natalia Wieczorek.

Godziny pracy świetlicy

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ  2023-2024

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA

PRZERWY OBIADOWE KLAS IV – VIII

PRZERWY ŚNIADANIOWO-OBIADOWE KLAS I, II i III

TYGODNIOWY JADŁOSPIS

Informacja na temat obiadów

CENA OBIADÓW ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2024
20 x 5zł= 100 zł

płatne do 10.04.2024r.
WPŁATY ZA OBIADY NALEŻY PRZEKAZAĆ NA KONTO
Z DOPISKIEM: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA I MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST WPŁATA

NIEOBECNOŚCI W SZKOLE NALEŻY ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE, PRZEZ E-DZIENNIK BĄDŹ MEILOWO( amalolepsza@sp7.czest.pl) I TYLKO WÓWCZAS MOŻNA JE ODLICZAĆ (nie można odliczać dnia, w którym było zgłoszenie !)

W przypadku braku wpłaty do 10 bm. od dnia 12 bm. obiady będą wstrzymane do czasu uregulowania płatności.

Wielkanocne przygotowania w świetlicy

Wiosną wszystko nabiera kolorów, u nas w świetlicy też królują kolorowe łapacze snów, warkoczyki z włóczki i papierowe kwiaty

Tutaj nie ma czasu na nudę 🙂

Dzięki sprzedaży stroików świątecznych i akcji Talenciaki w naszej świetlicy pojawiła się podwójna mata do tańczenia, zestaw dyskotekowo-karaoke, nowe gry i klocki…a to jeszcze nie koniec 😉

Zimowo za oknami, zimowo w naszej świetlicy.

Dzieci malowały pastą do zębów zimowe pejzaże na ciemnych kartkach za pomocą nietypowych narzędzi – szczoteczka do zębów, patyczki do uszu, gąbeczka do zmywania.

U nas już czuć świąteczny nastrój – dzieci dekorowały domki radośnie śpiewając świąteczne piosenki 🎄

W tym roku w naszej świetlicy (nie)straszny Halloween – tatuaże, zabawy i pyszne słodkości w „strasznej kawiarence” 🎃

W naszej świetlicy nie nudzimy się podczas pogody i niepogody 😊

FUNKCJONOWANIE ŚWIETLICY SZKOLNEJ W POPRZEDNICH LATACH