Świetlica i stołówka

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.15. Wychowawcami świetlicy są: Anna Nylec, Kamil Malchar, Natalia Wieczorek.

PRZERWY OBIADOWE

CENA OBIADÓW
ZA MIESIĄC WRZESIEŃ 2018
60 zł płatne do 15.09.2018r.
WPŁATY ZA OBIADY NALEŻY PRZEKAZAĆ NA KONTO
42 1030 1104 0000 0000 9325 3001
Z DOPISKIEM: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA I MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST WPŁATA

Ankieta dla uczniów dotycząca obiadów w stołówce szkolnej

Ankieta dla rodziców dotycząca obiadów w stołówce szkolnej

Słodki Dzień Dziecka w świetlicy! Nasi uczniowie mogli przygotować, a później skosztować pysznych pizzerinek i Pop Cakes 😊 

Dzień Matki to bardzo ważne święto dla każdego dziecka. Postanowiłyśmy pomóc naszym uczniom w przygotowaniu słodkich upominków. Pierniczki i babeczki były samodzielnie pieczone, dekorowane i pakowane. To będzie wspaniała niespodzianka dla Mam.

Uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej, szanując tradycje, wykonali flagi i kotyliony, które wykorzystano podczas Akademii z okazji rocznic majowych

Wielkanocne babeczki gotowe! W naszej świetlicy zapachniało świętami 🐥😊🐥

Wiosna i czas oczekiwania na Wielkanoc w naszej świetlicy zagościł na dobre!

Kolejne zajęcia z modelarstwa w świetlicy  szkolnej to wykonanie przez uczniów rakiet, które – uwaga –  mogły być przez nich wystrzelone

W naszej świetlicy szkolnej jest czas na naukę i zabawę. 

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszej świetlicy pachniały miodem i przyprawą korzenną. Wspólnie z dziećmi piekliśmy świąteczne pierniki, które później zostały pięknie i kolorowo udekorowane. 

Jesień do naszej świetlicy przyszła razem z barwnymi jeżami, które nasi uczniowie wyklejali w wybrany przez siebie sposób.

Raz w miesiącu w naszej świetlicy odbywają się zajęcia modelarstwa. Chłopcy chętnie w nich uczestniczą i sami składają swoje modele samolotów, a przy okazji mogą zobaczyć prawdziwe latające egzemplarze.

Przygotowania do Halloweenu były w świetlicy bardzo owocne. Dzieci malowały, wycinały, dążyły dnie, a wszystko to aby jak najskuteczniej przenieść się w krainę strachu.

Flagi i kotyliony biało czerwone udekorowały naszą świetlicę w Święto Niepodległości

Wróżby i zabawy andrzejkowe cieszyły dzieci w naszej świetlicy szkolnej

Komentarze są wyłączone.