Świetlica i stołówka

Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.30. Wychowawcami świetlicy są: Agnieszka Małolepsza, Kamila Wieczorek, Anna Nylec, Joanna Ziółkowska-Nowak, Anna Machura, Natalia Wieczorek.

SKO

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ  2022-2023

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA

PRZERWY OBIADOWE KLAS IV – VIII

PRZERWY ŚNIADANIOWO-OBIADOWE KLAS I, II i III

TYGODNIOWY JADŁOSPIS


Informacja na temat obiadów

CENA OBIADÓW ZA MIESIĄC MARZEC 2023
23 x 5zł = 115zł
płatne do 10.03.2023r.
WPŁATY ZA OBIADY NALEŻY PRZEKAZAĆ NA KONTO
42 1030 1104 0000 0000 9325 3001
Z DOPISKIEM: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA I MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST WPŁATA

NIEOBECNOŚCI W SZKOLE NALEŻY ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE BĄDŹ MEILOWO (amalolepsza@sp7.czest.pl) I TYLKO WÓWCZAS MOŻNA JE ODLICZAĆ (nie można odliczać dnia, w którym było zgłoszenie !)

W przypadku braku wpłaty do 10 bm. od dnia 13 bm. obiady będą wstrzymane do czasu uregulowania płatności.Nowy Rok, nowe wyzwania, nowe sprzęty i zabawki w świetlicy szkolnej.

Dzięki sprzedaży stroików świątecznych udało się zakupić stół do piłkarzyków, sklepik dla najmłodszych oraz klocki – wafle. Dziękujemy!


W świetlicy zrobiło się zimowo i świątecznie. Uczniowie wykonali z rolek po papierze reniferki i choinki, za pomocą folii bąbelkowej malowali piękne zimowe krajobrazy, szczoteczką i pastą do zębów polarne misie, a z papierowych talerzyków głowy Mikołajów, powstało wiele niepowtarzalnych stroików świątecznych, a także odbył się konkurs na „Portret Mikołaja”.


Zabawy i smakołyki Halloweenowe, wszystko poprzedzone zajęciami z dziećmi na temat obchodów Święta Zmarłych w różnych krajach 👻🎃

 


Jesienne barwy odzwierciedlone w pracach plastycznych dzieci uczęszczających do naszej świetlicy 🦔🍁

 


Początek roku w świetlicy rozpoczęliśmy kolorowo😊 Nie zabrakło także świętowania Międzynarodowego Dnia Kropki, nasi uczniowie tworzyli swoje kropkowe autoportrety. 


FUNKCJONOWANIE ŚWIETLICY SZKOLNEJ W POPRZEDNICH LATACH

Komentarze są wyłączone.