Świetlica i stołówka

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.15. Wychowawcami świetlicy są: Agnieszka Małolepsza, Kamila Wieczorek, Natalia Piątek.

CENA OBIADÓW
ZA MIESIĄC CZERWIEC 2018
60 zł płatne do 8.06.2018r.
WPŁATY ZA OBIADY NALEŻY PRZEKAZAĆ NA KONTO
Z DOPISKIEM: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA I MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST WPŁATA

Ankieta dla uczniów dotycząca obiadów w stołówce szkolnej

Ankieta dla rodziców dotycząca obiadów w stołówce szkolnej

Słodki Dzień Dziecka w świetlicy! Nasi uczniowie mogli przygotować, a później skosztować pysznych pizzerinek i Pop Cakes 😊

Dzień Matki to bardzo ważne święto dla każdego dziecka. Postanowiłyśmy pomóc naszym uczniom w przygotowaniu słodkich upominków. Pierniczki i babeczki były samodzielnie pieczone, dekorowane i pakowane. To będzie wspaniała niespodzianka dla Mam.

Uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej, szanując tradycje, wykonali flagi i kotyliony, które wykorzystano podczas Akademii z okazji rocznic majowych

Wielkanocne babeczki gotowe! W naszej świetlicy zapachniało świętami 🐥😊🐥

Wiosna i czas oczekiwania na Wielkanoc w naszej świetlicy zagościł na dobre!

Kolejne zajęcia z modelarstwa w świetlicy  szkolnej to wykonanie przez uczniów rakiet, które – uwaga –  mogły być przez nich wystrzelone

W naszej świetlicy szkolnej jest czas na naukę i zabawę.

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszej świetlicy pachniały miodem i przyprawą korzenną. Wspólnie z dziećmi piekliśmy świąteczne pierniki, które później zostały pięknie i kolorowo udekorowane.

Jesień do naszej świetlicy przyszła razem z barwnymi jeżami, które nasi uczniowie wyklejali w wybrany przez siebie sposób.

Raz w miesiącu w naszej świetlicy odbywają się zajęcia modelarstwa. Chłopcy chętnie w nich uczestniczą i sami składają swoje modele samolotów, a przy okazji mogą zobaczyć prawdziwe latające egzemplarze.

Przygotowania do Halloweenu były w świetlicy bardzo owocne. Dzieci malowały, wycinały, dążyły dnie, a wszystko to aby jak najskuteczniej przenieść się w krainę strachu.

Flagi i kotyliony biało czerwone udekorowały naszą świetlicę w Święto Niepodległości

Wróżby i zabawy andrzejkowe cieszyły dzieci w naszej świetlicy szkolnej