Świetlica i stołówka

Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.15. Wychowawcami świetlicy są: Agnieszka Małolepsza, Kamila Wieczorek, Anna Nylec, Anna Jamrozińska – Ciura, Kamil Malchar, Natalia Wieczorek.

Podobny obraz

 

PRZERWY OBIADOWE

TYGODNIOWY JADŁOSPIS

CENA OBIADÓW
ZA MIESIĄC LISTOPAD 2018
70 zł płatne do 10.11.2018r.
WPŁATY ZA OBIADY NALEŻY PRZEKAZAĆ NA KONTO
42 1030 1104 0000 0000 9325 3001
Z DOPISKIEM: IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA I MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST WPŁATA

 

Ankieta dla uczniów dotycząca obiadów w stołówce szkolnej

Ankieta dla rodziców dotycząca obiadów w stołówce szkolnej


Zajęcia kulinarne za każdym razem wywołują uśmiech na twarzach dzieci 😊


Kolorowe i wesołe zajęcia, które rozwijają wiele talentów naszych uczniów odbywają się każdego dnia w naszej świetlicy 😀


Witaminki, witaminki dla…wszystkich! W świetlicy szkolnej nie tylko uczymy się o zdrowym żywieniu, ale też sami możemy przygotować pyszne i zdrowe smakołyki, a później ich spróbować ☺


Jesienne nastroje zagościły również w naszej świetlicy 😊


 Nasza świetlica oferuje dzieciom różne formy spędzania wolnego czasu. Uczniowie chętnie uczą się i bawią. Wychowawcy prowadzą zajęcia ruchowe, plastyczne, manualne, umuzykalniające. Dzieci mają możliwość odrobienia lekcji, rozwijać swoje zainteresowania. Dużą popularnością cieszą się zajęcia kulinarne,  podczas których dzieci pieką ciasta, przygotowują kolorowe kanapeczki, sałatki.


Pierwszy w roku szkolnym 2018/2019  świetlicowy konkurs dla najmłodszych za nami. Dzieci z klas 1 rysowały swoją ulubioną postać z bajki. Zwyciężyła Jagoda, która narysowała Plastusia, drugie miejsce zajął Alan z rysunkiem wozu strażackiego, a trzecie Oliwia i jej rysunek wróżki. Gratulujemy!!!


Słodki Dzień Dziecka w świetlicy! Nasi uczniowie mogli przygotować, a później skosztować pysznych pizzerinek i Pop Cakes 😊 

Dzień Matki to bardzo ważne święto dla każdego dziecka. Postanowiłyśmy pomóc naszym uczniom w przygotowaniu słodkich upominków. Pierniczki i babeczki były samodzielnie pieczone, dekorowane i pakowane. To będzie wspaniała niespodzianka dla Mam.


Uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej, szanując tradycje, wykonali flagi i kotyliony, które wykorzystano podczas Akademii z okazji rocznic majowych


Wielkanocne babeczki gotowe! W naszej świetlicy zapachniało świętami 🐥😊🐥


Wiosna i czas oczekiwania na Wielkanoc w naszej świetlicy zagościł na dobre!


Kolejne zajęcia z modelarstwa w świetlicy  szkolnej to wykonanie przez uczniów rakiet, które – uwaga –  mogły być przez nich wystrzelone


W naszej świetlicy szkolnej jest czas na naukę i zabawę. 


Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w naszej świetlicy pachniały miodem i przyprawą korzenną. Wspólnie z dziećmi piekliśmy świąteczne pierniki, które później zostały pięknie i kolorowo udekorowane. 


Jesień do naszej świetlicy przyszła razem z barwnymi jeżami, które nasi uczniowie wyklejali w wybrany przez siebie sposób.


Raz w miesiącu w naszej świetlicy odbywają się zajęcia modelarstwa. Chłopcy chętnie w nich uczestniczą i sami składają swoje modele samolotów, a przy okazji mogą zobaczyć prawdziwe latające egzemplarze.


Przygotowania do Halloweenu były w świetlicy bardzo owocne. Dzieci malowały, wycinały, dążyły dnie, a wszystko to aby jak najskuteczniej przenieść się w krainę strachu.


Flagi i kotyliony biało czerwone udekorowały naszą świetlicę w Święto Niepodległości


Wróżby i zabawy andrzejkowe cieszyły dzieci w naszej świetlicy szkolnej

Komentarze są wyłączone.