Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie klas II – III gimnazjum oraz klas VII

Serdecznie zapraszam do udziału w IV Środowiskowym Punkcie Informacyjnym o Szkołach Ponadgimnazjalnych,  który uruchomiony zostanie w dniu 27 marca 2018 r. w godzinach 16.30 – 18.30 w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Zamenhofa 23 w Częstochowie.

Swoją ofertę przedstawi dziewiętnaście szkół ponadgimnazjalnych – licea ogólnokształcące, technika i branżowe szkoły I stopnia. Uczniowie będą mieli okazję skorzystać z indywidualnych konsultacji z nauczycielami uczącymi w tychże szkołach oraz z materiałów promocyjnych przygotowanych przez szkoły. Będą mieli okazję uzyskać rzetelne informacje nt. zasad rekrutacji do poszczególnych szkół.

Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z powyższej oferty.

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7
Joanna Ziółkowska–Nowak

Dni otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych

 

Komentarze są wyłączone.