O BIBLIOTECE

Do korzystania z naszych zbiorów zapraszamy: uczniów i ich rodziców nauczycieli pracowników szkoły

Szczegółowe zasady korzystania ze zbiorów i usług biblioteki określa regulamin biblioteki

GODZINY UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW:
WYPOŻYCZALNIA oraz CZYTELNIA i CENTRUM MULTIMEDIALNE
poniedziałek 10.30-15.30
wtorek 08.45-12.45
środa 8.45-16.00
czwartek 08.45-14.45
piątek 08.45-12.45

Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Miesiąc Bibliotek Szkolnych za nami. Uczniowie naszej szkoły, którzy odwiedzili bibliotekę mogli zapoznać się z nowościami książkowymi, wziąć udział w akcji bookcrossing-uwolnij książkę, dzięki której każdy mógł wymienić się ciekawymi pozycjami książkowymi, a także napisać życzenia dla biblioteki na specjalnej tablicy.

INTERNETOWE CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ

W bibliotece szkolnej funkcjonuje Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej
współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Centrum znajduje się w czytelni szkolnej. Korzystać można codziennie (w dniach zajęć dydaktycznych) w godzinach pracy biblioteki
Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z:
– Internetu,
– edukacyjnych programów multimedialnych,

Regulamin korzystania z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej

NOWOCZESNA BIBLIOTEKA SZKOLNA

Katalog Online Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie

Wyszukiwanie zbiorów Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie jest możliwe z każdego komputera z dostępem do Internetu, czy urządzenia mobilnego. Każdy uczeń, nauczyciel oraz pracownik naszej szkoły może zapoznać się bezpośrednio przez Internet z księgozbiorem naszej biblioteki.