Zabawa, zabawa, czas na… karnawał!

Karnawał to miła, pełna wrażeń tradycja przepełniona zabawą i muzyką. 19 stycznia 2024 r. w ,,Siódemce’’ odbył się, oczekiwany, bal karnawałowy klas 1-3. Tego dnia już od rana w szkole pojawiły się kolorowe, bajkowe postacie, a sala gimnastyczna zamieniła się w niezwykłą salę balową. Na początku głos zabrała pani dyrektor Joanna Ziółkowska – Nowak, która w ciepłych słowach zwróciła się do naszych najmłodszych uczniów, życząc im udanej zabawy. Wszyscy obecni bawili się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach. Nauczyciele oraz uczennice klasy ósmej urozmaicali bal ciekawymi zabawami, zagadkami, układami tanecznymi, które sprawiły dzieciom wiele radości. Nie mogło oczywiście też zabraknąć pokazu mody karnawałowej, podczas którego każde dziecko mogło zaprezentować swój strój przed społecznością szkolną. Uczniowie byli przebrani za bohaterów znanych bajek, filmów. Można więc było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów, piratów, superbohaterów – nie sposób tutaj wymienić wszystkich. Dzieci spędziły miło czas w radosnej, zabawowej atmosferze. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Galeria zdjęć

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.