Przed nami ważne wydarzenie – Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

Internet, który wszyscy oswajamy i bez którego trudno wyobrazić sobie dzisiejszą rzeczywistość ma swoją jasną i ciemną stronę.

Obchody DBI mają na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Zachęcamy Was do udziału w konkursach, będących częścią międzyszkolnego przedsięwzięcia Debata 2023:

1. Konkurs na najciekawszy lapbook nt. Jak reagować na cyberprzemoc? dla uczniów klas 4 -6
  2. Konkurs na najciekawszy dwuminutowy filmik nt. Jak nie stracić kontroli nad swoimi danymi osobowymi i prawem do prywatności? dla uczniów klas 7 -8.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele informatyki: pani Emilia Sobolewska i pan Tomasz Tyrała oraz pani Anna Sitek, pedagog szkolny.

Prace należy złożyć/przesłać do wyżej wymienionych nauczycieli do 14 lutego 2023 r.

Regulamin konkursów w załączeniu – Regulamin konkursów