Małe Mistrzostwa Polski Olesno

Niesprzyjające warunki pogodowe, nie przeszkodziły  osiągnąć kolejnych sukcesów, przez naszych lekkoatletów. Tym razem, reprezentacja naszej szkoły wybrała się do Olesna, gdzie pomimo bardzo wymagającej, przełajowej trasy, w kategorii U14 zwyciężyła uczennica klasy siódmej Zuzanna Pietrasińska. Tuż za nią, uplasowała się jej koleżanka z klasy Emilia Majewska. Bardzo dobry występem pochwalić się mogą również uczniowie klasy piątej „b” – Amelia Młynarczyk, Paulina Deska, Jagoda Trybuła oraz Ignacy Całko. Oprócz medali i pamiątkowych nagród, wszyscy uczestnicy otrzymali drzewka, które mogli wsadzić w swoich ogródkach na pamiątkę wspólnej, sportowej przygody. Gratulujemy determinacji. Jesteście niesamowici !!!