DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

W ostatnim dniu przed feriami uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej obchodzili Walentynki. Przez ostatni tydzień zbierana była poczta Walentynkową, która teraz dotarła do odbiorców.  Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.
Większość uczniów ubrana była w kolorze serca, które dekorowały również nasze sale. Uczniowie otrzymali również drobne upominki.
Był to dzień sympatii, serdeczności a przede wszystkim dzień dobrej zabawy. Uczniowie w rytm muzyki bawili się w „Zabawę balonową”, „Tańce łamańce” czy „Krzesełka”, które dostarczyły wiele radości.
Rozmawialiśmy o różnych obliczach miłości, kolorowaliśmy również geometryczne kolorowanki z motywem walentynkowym.

Katarzyna Duraj