Szanowni Państwo

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 7 w Częstochowie składa  podziękowania za okazane serce i wsparcie naszej zbiórki do puszek na rzecz Agatki Kuberskiej. Zebrana w naszej szkole kwota na leczenie dziewczynki to 8.000 złotych. Kwota ta została wpłacona bezpośrednio na konto Agatki Kuberskiej w Fundacji Siepomaga.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli również w całodniowej, niedzielnej  zbiórce funduszy w Kościele Św. Melchiora Grodzieckiego w Częstochowie. Zebrana tam kwota to 3.000 złotych. Ta kwota również została wpłacona na konto Agatki Kuberskiej ww. fundacji.

Państwa wsparcie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, a obserwując zaangażowanie całej społeczności naszej szkoły jesteśmy przekonani, że:

Piękno rodzi się w sercu, odbija w oczach i żyje w uczynkach”

Serdecznie dziękujemy,