Przyłączamy się do akcji „Nakrętkowa Częstochowa”

W roku szkolnym 2021/2022 Fundacja „Podaj dalej“ ogłasza nową edycję akcji „Nakrętkowa Częstochowa“, w której udział może wziąć każdy z nas. Celem jej jest zbiórka plastikowych nakrętek na pozyskanie środków pieniężnych dla Pana Tomasza z Częstochowy, chorującego na stwardnienie rozsiane i neuroboreliozę.

Prosimy wszystkich zainteresowanych zarówno całe klasy, indywidualnych uczniów i pracowników szkoły o zbiórkę plastikowych nakrętek i przynoszenie ich do sali numer 23. Akcja trwa do końca roku szkolnego. Szkoła, która zbierze najwięcej nakrętek uzyska miano „Nakrętkowego Mistrza”

Zbieramy wyłącznie plastikowe nakrętki:

• po napojach i sokach,
  • z pojemników po chemii gospodarczej (np. po płynach do mycia naczyń itp.),
  • z butelek po kosmetykach (np. po szamponach, płynach do kąpieli, mydłach w płynie itp.)

UWAGA!!! Z nakrętek po kremach należy usunąć gąbkę!

Nie zbieramy nakrętek:

• z butelek po olejach i smarach,
  • z butelek po środkach owadobójczych, chwastobójczych i innych trujących chemikaliach,
  • z pojemników po farbach i klejach.

Prosimy o wsparcie i mobilizację w zakresie zbiórki nakrętek. Czasu jest sporo, możemy pomóc choremu, a przy okazji powalczyć o prestiżowe nagrody.

Więcej: http://www.stowarzyszeniepodajdalej.pl/

Nakrętkowa Częstochowa