Konkurs ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii pn. Międzyklasowe Potyczki Wyrazowe

W ostatnich dniach kwietnia uczniowie klas IV-VIII wzięli udział  w Konkursie ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii. Konkurs odbył się w trybie on-line, z wykorzystaniem aplikacji Kahoot.
Uczestnicy podjęli zmagania w dwóch grupach wiekowych: klasy 4 – 6, 7 – 8. Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością zasad ortograficznych, wykorzystaniem ich w praktyce, ale również umiejętnością spostrzegawczości, koncentracji czy szybkością działania.
Zaangażowanie nowoczesnej technologii, możliwość sprawdzenia się każdego ucznia oraz element rywalizacji  z pewnością pokazały, że ortografia jest trudna, …ale wcale nie musi być nudna!
A oto zwycięzcy:

• wśród uczniów klas 6 – 8:

I miejsce  – Kaja Dudkowska, kl. 6 c
II miejsce – Oskar Wrzalik, kl. 6 a
III miejsce – Julia Kasprzyk, kl. 6 c
wyróżnienia:
Dawid Kauf, kl. 4 a
Emila Majewska, kl. 5 a
Zuzanna Wieczorek, kl. 6 b

• wśród uczniów klas 7 – 8:

I miejsce – Jakub Woźniak, kl. 7a
II miejsce – Michał Czerepak, kl.  7 c
III miejsce – Michał Wójcik, kl. 8 a
wyróżnienia:
Filip Herman, kl. 7 a
Julia Kubik, kl. 7 b
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!