Niepokonana Siódemka !!!

Sztafeta dziewcząt naszej szkoły po raz kolejny pokazała wyższość nad innymi sztafetami z naszego miasta. Dziewczyny w tym roku wzięły udział w dwóch kategoriach wiekowych: dziewcząt starszych i młodszych. W jednej i w drugiej kategorii Siódemka nie miała sobie równych i bez  problemu awansowała do etapu wojewódzkiego. Skład reprezentacji dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej: Julia Kubik, Wiktoria Dądela, Wiktoria Marcjanek, Julia Trąbczyńska, Amelia Lemańska, Martyna Cendrowska. Skład dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci: Zuzanna Gradoń, Emilka Majewska, Natalia Walaszczyk, Zuzanna Pietrasińska, Daria Łukaszewska, Weronika Wójtowicz. Trzymamy kciuki za finał wojewódzki, który odbędzie się w pobliskich Konopiskach.