Cloudlet – Spotkajmy się w chmurach

W latach 2020 -2022 w naszej szkole realizowany będzie projekt w ramach programu Erasmus+ „Cloudlet – Spotkajmy się w chmurach”.

Głównym celem projektu jest wzbogacenie oferty edukacyjnej szkół partnerskich z Polski, Hiszpanii, Chorwacji i Łotwy o metody i technologie wykorzystujące „chmurę” obliczeniową i oferowane placówkom oświatowym internetowe narzędzia i aplikacje. Pozwolą one na indywidualizację procesu nauczania i zdalną pracę z uczniem nieobecnym na zajęciach lekcyjnych. Wdrażane innowacje obejmą wszystkie przedmioty szkolne i skierowane będą do szerokiej grupy nauczycieli i uczniów.

Zapraszam uczniów klas VI – VIII do zgłaszania chęci udziału w projekcie do p. Idy Tamioły lub p. Tomasza Tyrały.