Twoje dane – Twoja sprawa, Dzień Bezpiecznego Internetu

Już za kilkanaście dni ważne wydarzenia:

28 stycznia – XIV Dzień Ochrony Danych Osobowych

11 lutego – Dzień Bezpiecznego Internetu „Działajmy razem!”

Jak co roku włączymy się w obchody tychże Dni. Jednym z planowanych wydarzeń jest Międzyklasowy konkurs wiedzy o ochronie danych osobowych i bezpiecznym korzystaniu z internetu.

Wszystkich uczniów klas IV – VIII zapraszamy do udziału w powyższym konkursie, który odbędzie się 24 lutego 2020 r.

Będziecie nie tylko uczestnikami konkursu, ale macie również szansę być twórcami pytań konkursowych, pytań zamkniętych (z czterema odpowiedziami do wyboru). Na stronie naszej szkoły, w zakładce Programy i projekty – Twoje dane – Twoja sprawa – Warto przeczytać – Konkurs wiedzy o ochronie danych osobowych znajdziecie materiały edukacyjne, będące zakresem materiału i źródłem wiedzy, aby przygotować się do konkursu i… ułożyć pytania.

Przykładowe pytania należy przekazać pani Katarzynie Kosmali do 30 stycznia 2020 r.

Szczegółowych informacji udzielają: pani Anna Sitek, pani Katarzyna Kosmala, pan Tomasz Tyrała.