Miejski Event Lekkoatletyczny „Lekkoatletyka dla każdego”

07 listopada 2019r. hala sportowa w naszej szkole gościła uczniów klas I – III częstochowskich szkół podstawowych. Uczniowie brali udział w rożnego rodzaju wyścigach z wykorzystaniem sprzętu LDK. Najwięcej emocji przyniosła sztafeta na „dochodzenie”, którą po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła Szkoła Podstawowa Socrates, tuż przed SP 47 i SP 31. Zawodom towarzyszył duch sportowej rywalizacji, a uśmiech nie schodził z twarzy małych sportowców. Naszą szkołę reprezentowała 10 – osobowe drużyny klasy 1a, 1b, 2a i 2b. Event został zorganizowany we współpracy z klubem sportowym CKS „Budowlani” oraz UJD Częstochowa – wydział wychowania fizycznego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy za rok ?