W miniony weekend reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w biegu rekreacyjnym zorganizowanym podczas finału akcji „Nowy plecak na Nowy Rok Szkolny”. Pomimo fatalnej,deszczowej aury lekkoatleci stawili się na starcie biegu zajmując czołowe lokaty. Pierwsze miejsce w biegu rocznika 2007-2008 zajęła Julia Kubik, w tej samej kategorii na drugim miejscu uplasowała się Julia Trąbczyńska, a na trzecim Martyna Cendrowska. W kategorii rocznika 2009-2010 na najwyższym stopniu podium znalazła się Emilia Majewska. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Tymoteusz Jura, a trzecie Alex Wylot. Skład drużyny: Emilia Sanders,Wiktoria Dądela, Natalia Walaszczyk, Zuzanna Gradoń, Pola Grzywacz, Weronika Wójtowicz, Kaja Dudkowska. Naszych zawodników dzielnie wspierali ich rodzice, którzy sami dając dobry przykład pokonali trasę biegu, wykazując się całkiem dobrą kondycją. Gratulujemy !!!