Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Bardzo serdecznie dziękujemy za dary i wsparcie:

• Akcji charytatywnej dla Polaków mieszkających na Kresach, która polegała na zbiórce artykułów żywnościowych, słodyczy oraz artykułów szkolnych, które będą przekazane polskim dzieciom na Litwie, Białorusi i Ukrainie.
  • Akcji charytatywnej „Zupka dla malucha” na rzecz dzieci przebywających w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym przy ul. Michałowskiego 30, prowadzonym przez Stowarzyszenie Pielęgniarsko-Opiekuńcze „Z ufnością w Trzecie Tysiąclecie”, polegająca na zbiórce zupek, deserków, kaszek oraz kosmetyków dla dzieci do lat trzech.
  • Akcji charytatywnej ph. „Mikołajowy Ratownik” na rzecz małych pacjentów częstochowskich szpitali, której organizatorem jest Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM
  • Akcji charytatywnej na rzecz częstochowskiego Hospicjum przy ul. Krakowskiej, polegającym na zakupie cebulek żonkili, ołówków i długopisów z napisem „Pola Nadziei”. Zakupione przez Państwa cebulki żonkili 15 listopada zostały wsadzone przez wolontariuszy na naszym Polu Nadziei, czyli na rabacie przed głównym wejściem szkoły.

Raz jeszcze wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy!

Dyrekcja i Nauczyciele
oraz Członkowie Klubu Młodego Wolontariusza