IV Powiatowy Konkurs na Projekt Edukacyjny „Moja pasja – mój zawód”

W dniu 16 października odbył się finał IV Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja – mój zawód”, który odbył się pod patronatem Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 41. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice nt. świata pasji i zawodów. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Skorupa, ucz. kl. III a oraz Angelika Nowak, ucz. kl. III d, które zakwalifikowały się do drugiego etapu. Uczennice, nawiązując do wykonanych przez siebie prac plastycznych, zaprezentowały zawody: specjalista ds. social media i instruktor sportu. Merytoryczny i bardzo ciekawy sposób prezentacji zapewnił im zwycięstwo!

Karolina Skorupa została laureatką, a Angelika Nowak zajęła I miejsce!

Gratulacje i powodzenia w dalszej karierze edukacyjno-zawodowej!!!

Opiekun – Anna Sitek