Mamy nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Pani Ida Tamioła wygrała wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego uzyskując 97 Waszych głosów, drodzy uczniowie. Tak więc Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019 są: Katarzyna Sobieraj oraz Ida Tamioła.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego czas zacząć

Zapraszamy chętnych uczniów z klas VI-VIII oraz III gimnazjalnych do kandydowania do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Od dnia 24.09 do 03.10 będzie trwała kampania wyborcza, a 5 października cała społeczność szkolna wybierze swoich faworytów spośród zgłoszonych kandydatów  na następujące funkcje:

Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Wiceprzewodniczącego  Samorządu Uczniowskiego oraz Sekretarza Samorządu Uczniowskiego

Prosimy zgłaszać swoje kandydatury do opiekunów SU oraz zorganizować kampanię wyborczą (plakaty i inne formy mile widziane).

Zapraszamy również wszystkich uczniów (klasy od IV-VIII oraz III gimnazjum),  którzy chcą zaangażować się w pracę SU w tym roku szkolnym    w następujących sekcjach:

dekoracyjnej

porządkowej

rozrywkowej

muzycznej

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą decydować o tym jaka będzie atmosfera w naszej szkole i podejmować działania, aby Siódemka była nie tylko miejscem nauki, ale również zabawy i relaksu.

Dodaj do zakładek Link.