Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się pod hasłem „Witajcie w Siódemce”, które nawiązywało do znanej wszystkim piosenki „Witajcie w naszej bajce” zaczerpniętej   z „Akademii Pana Kleksa”. Do bajkowego świata Siódemki zapraszała nasza szkolna maskotka Lew, który rozdawał nowym uczniom ołówki.

Część artystyczna ukazywała wyjątkowość naszej szkoły, którą prezentowały hasła: entuzjazm, zaangażowanie, wiedza, kreatywność, sukces, pasja, uśmiech, radość. Każde hasło obrazowała scenka, na którą składał się śpiew, taniec w wykonaniu szkolnego zespołu Cheerleaders „Siódemka”, występy lekkoatletów i piłkarzy, a także gra na skrzypcach w wykonaniu Emilii Sanders i Magdaleny Kwiatkowskiej oraz umiejętności językowe, które zaprezentowała Julia Trąbczyńska. Część artystyczną przygotowały p.Żaneta Trąbczyńska i p.Ida Tamioła oraz uczniowie z klas 4b,7b,3d.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Ziółkowska-Nowak, która dokonała oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 i zaprosiła uczniów na spotkanie z wychowawcami.