Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2018”

Dnia 27 lutego 2018 w godzinach 8.30-9.45 w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2018” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie  i MEN. Ideą konkursu – obecnie była to jego XVIII edycja – było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzebna była odpowiednia dla danej kategorii wiekowej wiedza gramatyczna, słownikowa, kulturoznawcza oraz z zadanej lekturki (która była dostępna w bibliotece naszej szkoły). Test składał się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru.  W konkursie wzięło udział 37 uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 na czterech poziomach: 20 na poziomie Ducks (klasy VII i II ), 7 na poziomie Lions (kl.3), 3 na poziomie Kittens i 7 BunniesPo napisaniu prace zostały komisyjnie spakowane i odesłane do organizatorów a teraz otrzymaliśmy długo oczekiwane wyniki;-).

Na poziomie Kittens dla klasy IV najlepszy wynik w szkole to:
I miejsce Julia Trąbczyńska – 52,25 pkt/75
Na poziomie Bunniesdla klas V i VI najlepszy wynik w szkole to:
I miejsce Franciszek Suchecki – 91,25 pkt/150
Na poziomie Ducks dla klas VII  i 2 gimnazjalnej najlepszy wynik w szkole to:
I miejsce – Katarzyna Kloczkowska – 98,75 pkt/150
Na poziomie Lions dla klas 3 w kategorii gimnazjalnej  najlepsze wyniki w szkole to:
I miejsce – Benjamin Mróź – 94,00 pkt/150
Gratuluję !
Opiekun konkursu : Katarzyna Duraj

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.