Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2018”

Dnia 27 lutego 2018 w godzinach 8.30-9.45 w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX 2018” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i MEN. Ideą konkursu – obecnie była to jego XVIII edycja – było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzebna była odpowiednia dla danej kategorii wiekowej wiedza gramatyczna, słownikowa, kulturoznawcza oraz z zadanej lekturki (która była dostępna w bibliotece naszej szkoły). Test składał się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru.  W konkursie wzięło udział 37 uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 na czterech poziomach: 20 na poziomie Ducks (klasy VII i II ), 7 na poziomie Lions(kl.3), 3 na poziomie Kittens i 7BunniesPo napisaniu prace zostały komisyjnie spakowane i odesłane do organizatorów teraz oczekujemy na wyniki;-)

Opiekun konkursu : Katarzyna Duraj