Sprawdź swój angielski z Siódemką

Dnia 25 stycznia w Szkole Podstawowej nr 7 w Częstochowie odbył się I Powiatowy konkurs „Sprawdź swój angielski z Siódemką”, który jest organizowany od 15 lat dla szkół gimnazjalnych.
Patronat obejmuje nad nim  Śląski Kurator Oświaty, a jego sponsorem jest szkoła językowa British STM. Autorkami zadań są Ida Tamioła oraz Katarzyna Sobieraj, nauczycielki języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 7.
Konkurs podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku  cieszył się ogromną popularnością. Wzięło w nim udział 44 uczniów z 12 szkół podstawowych z Częstochowy oraz jednej szkoły z powiatu. Siódemkę reprezentowało czterech uczniów: Oskar Szymczyk, Monika Gwóźdź, Adam Strzelecki oraz Mateusz Włoczek. Liczymy na to, że uczniowie i uczennica naszej szkoły znajdą się w dziesiątce najlepszych uczniów i wezmą udział w finale konkursu w lutym.