Mikołajkowy lekkoatletyczny sukces

Świetnie spisali się lekkoatleci z naszej szkoły w zawodach w „Sienkiewiczu”. Osiągnęli w nich wiele dobrych wyników. Sześciu sportowców było bezkonkurencyjnych. Trzy zawodniczki zajęły drugie miejsce. Dwie biegaczki wywalczyły trzecią pozycję.
W halowym Czwartku Lekkoatletycznym  W IV Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza z okazji Mikołajek 7 grudnia tego roku startowali  uczniowie klas lekkoatletycznych IV B oraz VII B „Siódemki”.
Podczas zawodów padło naprawdę wiele dobrych wyników – podkreślają Żaneta Trąbczyńska oraz Beata Heppner, nauczycielki WF-u w SP nr 7.
W swoich kategoriach zwyciężyli: Julia Kaczyńska – w rzucie piłką lekarską (VII klasa),  Tymoteusz Jura – w biegu na 300 m (IV klasa), Julia Kubik – w biegu na 300 m (IV klasa), Martyna Cendrowska – w biegu na 600 m (IV klasa), Sandra Cendrowska – w biegu na 600 m (VII klasa) i Alicja Fołtarz – w rzucie piłką lekarską (IV klasa).
Drugie miejsce wywalczyły: Natalia Stolarczyk – rzut piłką lekarską (VII klasa) i Zuzanna Ślęzak (IV klasa) oraz Paulina Rak – bieg na 600 m (VII klasa). Na trzecim miejscu na podium uplasowały się Maja Graczyk – bieg na 300 m (VII klasa) i Julia Trąbczyńska – bieg na 100 m (IV klasa).
To pierwsze owocne, medalowe zbiory reprezentantów IV i VII klasy sportowej. Gratulujemy całej ekipie! Oby tak dalej! – dodają trenerki.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.