Zwycięstwo chłopców w unihokeju!

Znakomicie spisał się zespół naszej szkoły w unihokeju chłopców podczas Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Okazał się bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce na zawodach. W finale wojewódzkim też stanął na podium.
Startował już po raz drugi i kolejny raz odniósł taki sukces – relacjonuje Barbara Ulewicz, opiekunka drużyny chłopców z „Siódemki”. – Zespół chłopców z naszej szkoły był faworytem. Nie zawiódł nadziei. Nie przegrał ani jednego meczu w kwalifikacjach.
Drużyna z SP nr 7 zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego. Tam również znakomicie wypadła. Wywalczyła trzecie miejsce.
Naszą szkołę w unihokeju chłopców reprezentują: Jan Rybaniec, Jakub Kocin, Konrad Matusz, Bartosz Chłód, Tomasz Garus, Franciszek Kania, Mateusz Margas, Krystian Przybylski, Józef Waroński, Przemysław Wejtania. Są to uczniowie klasy IIIe.