Konkurs fotograficzny „Matematyka w przyrodzie”.

Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym „Matematyka w przyrodzie”. Konkurs jest organizowany przez Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach. skierowany jest on do uczniów klas 4 – 7 szkół podstawowych  i gimnazjów z powiatu częstochowskiego. Każdy uczestnik konkursu dostarcza maksymalnie dwa zdjęcia formatu 15 x 21. Ocenie będą podlegać: pomysłowość i oryginalność, walory estetyczne, ciekawe ujęcie oraz nawiązanie do tematu.

Przy obróbce zdjęć konkursowych dopuszcza się zastosowanie korekty tonacji, kontrastu, kadrowanie oraz drobny retusz.Każde zdjęcie ma być zatytułowane i podpisane na odwrocie. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie przez każdego z uczestników KARTY ZGŁOSZENIOWEJ.
Prace należy dostarczać do 30 listopada 2017r. do p. Tomasza Tyrały.

Regulamin konkursu                                               Karta zgłoszeniowa