III Powiatowy Konkurs na Projekt Edukacyjny „Moja pasja – mój zawód”

W dniu 13 listopada odbył się finał III Powiatowego Konkursu na Projekt Edukacyjny „Moja pasja – mój zawód”, który odbył się pod patronatem Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 41. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy polegał na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice nt. świata zawodów. Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Krasoń kl. IIId, Amelia Ulińska kl. IIIa oraz Karolina Skorupa kl. IIa. Uczennice zakwalifikowały się do drugiego etapu. Nawiązując do wykonanych przez siebie prac plastycznych, zaprezentowały zawody: fotografa, psychologa, tancerza baletowego. Zrobiły to w bardzo ciekawy sposób, dbając o stronę merytoryczną prezentacji.
Amelia Ulińska otrzymała wyróżnienie! Gratulacje!!!